Myymässä
Tilaa maksuton arvio asunnostasi

RE/MAX Asuntoneliöt
Me välitämme, koska välitämme! Asiakkaidemme tyytyväisyys on meille ensiarvoisen tärkeää. Toimistomme sijaitsee Keravan keskustassa osoitteessa Kultasepänkatu 8. TERVETULOA KÄYMÄÄN!

Seuraa keskustelua

Ole meihin yhteydessä

Jari Vähämäki

Ota yhteyttä
9.5
Jari Vähämäki

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, PVS, NHS

050 555 9433 jari.vahamaki@remax.fi Tutustu minuun »
Petrus Anttila

Ota yhteyttä
10
Petrus Anttila

Osakas, Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KED

040 547 2835 petrus.anttila@remax.fi Tutustu minuun »
Miia Kyöstiö

Ota yhteyttä
10
Miia Kyöstiö

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

041 435 7217 miia.kyostio@remax.fi Tutustu minuun »
Hannu Lehtinen

Ota yhteyttä
Hannu Lehtinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, MBA

040 822 4069 hannu.lehtinen@remax.fi Tutustu minuun »
Ulla Majakero

Ota yhteyttä
10
Ulla Majakero

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV, IAT

0400 225 608 ulla.majakero@remax.fi Tutustu minuun »
Mari Palola

Ota yhteyttä
10
Mari Palola

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

0400 662 486 mari.palola@remax.fi Tutustu minuun »
Tony Ristoja

Ota yhteyttä
9.5
Tony Ristoja

Osakas, Myyntineuvottelija, KiAT, NHS

040 900 5000 tony.ristoja@remax.fi Tutustu minuun »
Milla Soukki-Alfthan

Ota yhteyttä
9.5
Milla Soukki-Alfthan

Myyntineuvottelija

044 988 0288 milla.soukki-alfthan@remax.fi Tutustu minuun »

Asunnonkatu Oy LKV

Kultasepänkatu 8
04250 Kerava

040 5285775
Ota yhteyttä

y-tunnus 2531221-1